11th máj
Komentáre vypnuté
Svadba v Martine

Svadba v Martine

Napísal svadbavmar

Bola raz jedna šťastná dievčina, ktorá veľmi ľúbila svojho šťastného mládenca a on zase ju. Rozhodli sa, že spoja svoje životy. A bude svadba v Martine. Tu sa však príbeh zasekol. Martin? A kde by to bolo najlepšie? Chcete, aby to bolo krásne, ale zároveň to nesmie byť veľmi drahé? Niečo priestranné, príjemná atmosféra, ochotní pracovníci, ktorí už čo – to o organizovaní svadieb vedia? Možno by to chcelo niečo mimo centra mesta. Jednoducho svadba, ktorá stojí za to? Čo je to za miesto, kde vám pomôžu zorganizovať váš jedinečný deň tak, aby bol čo najkrajší? Je len 3 km od Martina, je to v obci Košťany nad Turcom. Nie je nič ideálnejšie ako pravý Turčiansky dvor. Proste a výstižne platí heslo „u nás to má tradíciu“. Klasické jedlá, ale aj originálne chuťovky, kvalitné vínko a slávnostný prípitok. Ako to bude s výzdobou, hudbou, ubytovaním hostí? Penzión Turčiansky dvor rieši vlastne všetky tieto problémy.

Navyše cena je bezkonkurenčne nízka. Čarovné menu je v dvoch verziách. Torta, zákusky, čokoládová fontána… mňam… Aj o toto sa postará personál z penziónu? No samozrejme, bez obáv. Máte radšej živú hudbu alebo vám vyhovuje DJ? Obe vedia v penzióne zabezpečiť.

Neviete, ako skombinovať rôznofarebné výzdoby? Kreatívni aranžéri pripravia všetko tak, aby ste sa pri vstupe do sály cítili ako súčasť niečo nadprirodzene krásneho a oslnivého. Bude sa vám zdať, že ste sa narodili pre túto chvíľu. Svadobný fotograf vám zaiste zabezpečí nádherné svadobné fotografie. Niektoré si môžete pozrieť aj v albume na stránke Turčianskeho dvora.  Foto zo svadby vám tak zaistí predĺženie vášho zážitku.

 11393324_1054558524574340_3421039360143037843_o

Aby sa predišlo nedorozumeniam, tak na vaše požiadanie je možné pripraviť aj vkusné menovky a zasadací poriadok. Takto bude svadba ešte štýlovejšia a organizovanejšia. Ako bodka za svadobnou nocou je extra ponuka Turčianskeho dvora v podobe svadobného apartmánu pre mladomanželov s raňajkami a s fľašou sektu grátis. Takže svadba Martin? Už viete, kde je to ideálne miesto? Kúsok vedľa? Turčiansky dvor?

11754805_1083961311634061_1811521424369000494_o (1)

 

Za všetko hovorí nasledovné: „Práve ste našli to pravé pre Vašu svadbu. Neponúkame luxus za vysoké sumy, ale kvalitu za prijateľnú cenu…“

Šťastná dievčina a jej šťastný mládenec strávili svoj šťastný deň v Košťanoch nad Turcom. Všetko bolo originálne nádherné , začal sa písať nový príbeh. Sme radi, že sme mohli byť pri tom. Tešíme sa aj na vás, aby sme mohli byť svedkami vašej radosti.